Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska zapowiadają wspólną płytę [WIDEO]

/ 7 listopada, 2018

Grzegorz Markowski to od lat wokalista Perfectu – jednego z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych. Jego córka, Patrycja Markowska, prowadzi natomiast równie udaną karierę solową. Teraz połączyli swoje siły i zapowiadają nowy album.

Do sieci trafił właśnie utwór „Na szczycie” zapowiadający wspólne wydawnictwo, które w sklepach ukaże się w styczniu 2019 roku. Tak o współpracy mówi Patrycja Markowska:

Długo czekałam na moment kiedy będę gotowa nagrać płytę z tatą. Kiedy zaczęliśmy razem muzykować, dźwięki przychodziły same. Nie mieliśmy na nic ciśnienia, nie mieliśmy też żadnych oczekiwań wobec siebie. Zgromadziliśmy zaprzyjaźnionych ludzi do pracy nad płytą wierząc, że z przyjaźni powstają najpiękniejsze rzeczy. Pierwszy singiel uchyla rąbka tajemnicy jak brzmiała będzie cała płyta. Będzie rockowo, bluesowo i trochę niepokornie.

Teledysk do tego utworu, zrealizowanego wspólnie z Sound’n’Grace możecie obejrzeć poniżej.

Autorem muzyki są Piotr „Rubens" Rubik i Maciej Wasio, a słowa napisał Maciej Wasio. Nagrań dokonano w Nebula Studio – Maciej Karbowski oraz w Black Kiss Records – Arkadiusz Kopera w Warszawie. Mix i mastering: Marcin Bors.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także