Sinead O’Connor w serii kontrowersyjnych tweetów o "satanistach"

/ 6 listopada, 2018

Sinead O’Connor niedawno ogłosiła, że przeszła na islam, opublikowała także swoje zdjęcie w hidżabie. Teraz na Twitterze dość ostro dostało się od niej osobom, które są innego wyznania.

Sinead O'Connor tłumaczy, dlaczego przeszła na islam

W serii dzisiaj opublikowanych tweetów Shuhada’ Davitt dość ostro pojechała po osobach innego niż ona wyznania:

Jest mi bardzo przykro, ale to, co powiem jest tak rasistowskie, że nigdy nie sądziłam, iż w mojej duszy coś takiego się zrodzi. Nie chcę więcej spędzać czasu z białymi ludźmi (jeśli tak mówi się o tych, którzy nie wyznają islamu). Ani przez jedną chwilę, z żadnego powodu. Są ohydni.

Ciekawe czy Twitter zablokuje to, skoro pozwala takim osobom jak Trump czy Milbank rozsiewać satanistyczny brud w moim kraju. Wybaczcie mi. Czasami Pan potrzebuje kogoś, kto zrobi brudną robotę.

Przy okazji: jeśli ktoś jest inteligentnym teologiem i odbył tę podróż, wie, że nie mówi się już o starożytnej przemocy w Koranie, Biblii czy Mahabharacie. Wszystko to nie ma odniesienia w naszych czasach. #ForFuckSake #ReignOfWhiteMANover

Żadnych więcej męczenników. To głuuuuupi pomysł. Niech mężczyźni dadzą sobie spokój i pozwolą kobietom pokazać, jak utulić diabła do snu.

Dlaczego tak zwani chrześcijańscy i żydowscy teologowie (którzy są ateistami albo satanistami i nawet o tym nie wiedzą) nie mówią o rozbijaniu główek dzieci o skały, o czym głoszą ich psalmy?

W dalszej części wypowiedzi artystka nawoływała do obalenia prezydenta USA Donalda Trumpa i nawiązała do pedofilii w kościele katolickim.

Serię tweetów można znaleźć na profilu artystki, a pierwszy z nich znajduje się poniżej.

 

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także