Gwiazda „Stranger Things” w zwiastunie nowej Godzilli [WIDEO]

/ 22 lipca, 2018

Godzilla wielokrotnie gościła na ekranach kin. Słynny potwór powróci w filmie „Godzilla: King of the Monsters”, którego premiera planowana jest na maj 2019 roku. Już teraz możecie obejrzeć pierwszy zwiastun tej hollywoodzkiej produkcji.

Millie Bobby Brown wyjawia, jaki jest jej ulubiony zespół

Godzilla: King of the Monsters” będzie 35. filmem, w którym ujrzymy słynnego stwora, a także kontynuacją filmu „Godzilla” z 2014 roku. W rolach głównych wystąpią Kyle Chandler i Vera Farminga, którzy wcielą się w rozwiedzionych naukowców. Millie Bobby Brown zagra ich córkę, Madison, która zostanie porwana wraz z matką.

Poniżej możecie obejrzeć pierwszy zwiastun filmu.

Tymczasem trwają prace nad trzecim sezonem „Stranger Things”, którego premiera przewidywana jest pod koniec tego roku lub na początku przyszłego. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun tego serialu.

W trzecim sezonie „Stranger Things” pojawią się nowi bohaterowie. Będzie to Maya Thurman-Hawke, 20-letnia córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a, która wcieli się w rolę Robin – „alternatywnej dziewczyny”, która ma odkryć mroczny sekret miasta Hawkins. A także Jake Busey (znany m.in. z takich produkcji jak „Żołnierze kosmosu” czy „Kontakt”) oraz Cary Elwes („Chwała”, „Szybki jak błyskawica” czy „Robin Hood: Faceci w rajtuzach”). Pierwszy z wymienionych wcieli się w postać Myrona Klyne'a (prostego, zepsutego polityka), drugi natomiast będzie dziennikarzem The Hawkins Post – Bruce'em.

Trzeci sezon serialu będzie liczył osiem odcinków. Jego akcja będzie toczyła się latem 1985 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także