Hollywood Undead wskazuje ulubione rockowe i hiphopowe płyty

/ 19 października, 2017

Hollywood Undead to jeden z najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia, który na swoje koncerty przyciąga fanów zarówno rocka, jak i rapu. 27 października 2017 roku ukaże się nowy album zespołu, zatytułowany „V”.

Coma prezentuje nowy teledysk

Poprosiliśmy trzech członków Hollywood Undead o wskazanie swoich ulubionych płyt rockowych i hiphopowych.

Charlie Scence jako swoją ulubioną płytę hiphopową wskazał album Eminema – „The Marshall Mathers LP 2”. Wydany w 2013 roku album jest kontynuacją ponadczasowego i multiplatynowego albumu „The Marshall Mathers LP” z 2000 roku, który okazał się najbardziej przełomowy dla artysty. „The Marshall Mathers LP 2” jest jak dotąd ostatnim studyjnym wydawnictwem Eminema. „Według mnie jest to arcydzieło” – stwierdził Charlie o płycie, wśród producentów której, znaleźli się między innymi Rick Rubin i Dr. Dre.

Eminem – „Berzerk”

Ulubioną płytą rockową Charliego jest „Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club BandThe Beatles. Tutaj komentarz wydaje się zbędny – wydany w 1967 roku album The Beatles, otworzył dla rocka nowe drzwi, pokazując nowe studyjne możliwości. Wyprodukowany przez George’a Martina do dziś uznawany jest za jedno z największych arcydzieł muzyki popularnej.

The Beatles – „A Day In The Life”

Johnny 3 Tears w kategorii rap wymienił debiutancki album Wu-Tang Clan, „Enter the Wu-Tang (36 Chambers)”. Wydana w 1993 roku płyta ustanowiła nowe standardy w hip hopie, inspirując wielu innych wykonawców i otrzymując entuzjastyczne recenzje. Do dziś uznawana jest za jedną z najważniejszych płyt w hip hopie.

Wu-Tang Clan – „Method Man”

Najważniejszą rockową płytą Johnny’ego jest natomiast „Blood On The TracksBoba Dylana. Wydany w 1975 roku album uznawany jest za jeden z najbardziej osobistych artysty i mimo że tuż po wydaniu spotkał się z mieszanymi recenzjami, dziś uznawany jest za jedno z jego największych osiągnięć. Johnny przyznał, że jest to płyta jego dzieciństwa.

Bob Dylan – „Tangled Up In Blue”

J-dog w rapie stawia na młodych wykonawców. Jego ulubioną płytą jest „Stoney Post Malone. Urodzony w 1995 roku amerykański raper i wokalista wydał swój debiutancki album w 2016 roku, który już zdążył się pokryć Platyną w USA i choć recenzje zebrał mieszane, artysta zdobywa coraz więcej fanów.

Post Malone – „Go Flex”

Ulubiona rockowa płyta J-doga to debiutancki album Rage Against The Machine. Wydany w 1992 roku album „Rage Against The Machine” okazał się jednym z najważniejszych dla rocka lat 90., ukazując możliwości i energię, jakie tkwią w łączeniu rapu z rockiem. Album rozszedł się w wielomilionowym nakładzie i do dziś uznawany jest za jeden z najbardziej przełomowych dla rocka.

Rage Against The Machine – „Killing In The Name”

W listopadowym numerze „Teraz Rocka” będziecie mogli przeczytać wywiad z członkami Hollywood Undead i recenzję płyty „V”.

W przyszłym roku Hollywood Undead przyjedzie natomiast do Polski na dwa koncerty. Najpierw formacja pojawi się w warszawskim klubie Stodoła, a koncert odbędzie się 17 lutego 2018 roku, natomiast później udadzą się do wrocławskiego Centrum Koncertowego „A2”, a rzecz będzie miała miejsce 18 lutego 2018 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także