Imagine Dragons udostępnili utwór stworzony do filmu „Ralph Demolka w internecie” [WIDEO]

/ 21 września, 2018

Obraz „Ralph Demolka w internecie” trafi do polskich kin w styczniu przyszłego roku, ale już teraz pojawiła się piosenka, która zapowiada nadchodzący film. Odpowiadają za nią twórcy wielkiego hitu „Radioactive”, czyli muzycy bardzo popularnej – również w naszym kraju – formacji Imagine Dragons.

Imagine Dragons z historycznym osiągnięciem na amerykańskiej liście

Na wstępie przypomnijmy, że akcja filmu „Ralph Demolka w internecie” przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu.

Nowa odsłona przygód Ralpha to film idealny na nasze czasy pod wieloma względami. Opowiada między innymi o poszukiwaniu własnej tożsamości czy o samotności w czasach internetu. Wewnętrzna walka głównego bohatera o akceptację samego siebie bardzo do nas przemówiła, dlatego postaraliśmy się uchwycić te emocje w naszej piosence

– stwierdził Dan Reynolds, lider zespołu Imagine Dragons

„Zero” w napisach końcowych to dość odważny wybór. W kawałku słyszymy słowa kogoś, kto wątpi w swoją wartość, kto całe dobre samopoczucie opiera na relacji z jedną osobą. Gdy ta przyjaźń jest zagrożona, pojawia się mnóstwo lęków

– dodał natomiast Rich Moore, jeden z reżyserów filmu. Natomiast Phil Johnston, również odpowiedzialny za obraz „Ralph Demolka w internecie”, powiedział: 

Dzięki kawałkowi Imagine Dragons wiemy, że nie jesteśmy sami. Zespół wykonał świetną robotę. Idealnie wpasowali się w przesłanie filmu. Na końcu wszyscy chcemy tańczyć.

Z utworem „Zero” możecie zapoznać się poniżej:

Dyskografię zespołu Imagine Dragons zamyka płyta „Evolve”, która na rynku ukazała się w czerwcu ubiegłego roku i spędziła aż 55 tygodni na amerykańskiej liście Billboard Top 200. To właśnie z niej pochodzą takie piosenki, jak m.in. „Believer”„Thunder” czy „Whatever It Takes”.  Nie tak dawno, muzycy zaprezentowali premierową kompozycję zatytułowaną „Natural”, która zapowiada czwarty studyjny krążek. Jego data premiery czy tytuł na razie nie są znane. 

Formacja Imagine Dragons powstała w 2008 roku w Las Vegas. 

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także