Iron Maiden zapowiadają serię wznowień płyt [FOTO]

/ 12 października, 2018

Po serii wznowień na płytach winylowych, nowych wersji albumów Iron Maiden doczekają się także kolekcjonerzy płyt CD. Grupa zapowiedziała serię czterech boksów, w których znajdzie się 16 albumów studyjnych.

Iron Maiden chcieli roznieść Judas Priest

Wszystkie płyty ukażą się w wersji digipack z dźwiękiem zremasterowanym w 2015 roku (nie dotyczy to płyty „The Book Of Souls”). Do tego w wersji dla kolekcjonerów w każdym boksie dostępna będzie figurka Eddiego.

Steve Harris mówi:

Chcieliśmy odświeżyć dyskografię od wielu lat i jestem zachwycony remasteringiem z 2015 roku. W tej wersji nasze płyty brzmią najlepiej w historii, logiczne było więc wydać je na CD.

Pierwszy boks ukaże się już 16 listopada i będzie zawierał płyty “Iron Maiden”, “Killers”, “The Number Of The Beast” i „Piece Of Mind”. Drugi boks ukaże się w lutym 2019 i będzie zawierał “Powerslave”, “Somewhere In Time”, “Seventh Son Of A Seventh Son” i “No Prayer For The Dying”. Kolejny boks ukaże się w kwietniu 2019 z płytami “Fear Of The Dark”, “The X Factor”, “Virtual XI”, “Brave New World”, a ostatni w czerwcu 2019 i będzie zawierać „Dance Of Death”, “A Matter Of Life And Death”, “The Final Frontier” i “The Book Of Souls”.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia przykładowych płyt.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także