Johnny Depp zagra ze Stone Temple Pilots?

/ 2 marca, 2018

Johnny Depp to nie tylko znany aktor, ale również miłośnik muzyki rockowej, który ponadto całkiem nieźle radzi sobie z grą na gitarze i udziela się w supergrupie Hollywood Vampires. Czy wystąpi także z formacją Stone Temple Pilots

Bilety na polski koncert The Rolling Stones sprzedane w rekordowym czasie

Takie pogłoski pojawiły się po tym, jak Robert DeLeo, basista zespołu, wrzucił na swojego Twittera zdjęcie, na którym widać muzyków STP podczas ostatnich prób przed rozpoczęciem trasy koncertowej oraz właśnie Johnny'ego Deepa dzierżącego w ręku gitarę. Przypomnijmy na sam koniec, że DeLeo również gra we wspomnianym wcześniej zespole Hollywood Vampires, więc taka kolaboracja na scenie nie byłaby ogromnym zaskoczeniem. 

Trasa promująca nowy album rozpoczyna się dzisiaj. Póki co ogłoszone koncerty obejmują Stany Zjednoczone i Kanadę i potrwają do połowy lipca.

Siódmy studyjny album zatytułowany po prostu „Stone Temple Pilots” jest pierwszym długogrającym krążkiem zespołu od czasu identycznie zatytułowanej płyty z 2010 roku i ukaże się na rynku 18 marca. Znajdzie się na nim 12 premierowych kompozycji, oto szczegółowa tracklista:

 1. Middle of Nowhere
 2. Guilty
 3. Meadow
 4. Just a Little Lie
 5. Six Eight
 6. Thought She'd Be Mine
 7. Roll Me Under
 8. Never Enough
 9. The Art of Letting Go
 10. Finest Hour
 11. Good Shoes
 12. Reds & Blues

Przypomnijmy, że na tej płycie zadebiutuje nowy wokalista – Jeff Gutt, który nadchodzący krążek zapowiada w następujący sposób:

Na tej płycie jest pełno niesamowitych piosenek, wibracji których naprawdę brakuje w dzisiejszej muzyce. Czuć, że to STP, pomimo tego że to ja jestem wokalistą. Nie dołączyłem do grupy, aby wszystko zmieniać. 

Do tej pory zespół udostępnił trzy utwory – „Meadow”, „Roll Me Under”, a ostatnio również „The Art of Letting Go”, którego możecie posłuchać poniżej:

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także