Jonathan Davis (Korn) publikuje filmowy teledysk

/ 26 stycznia, 2018

Utwór „What It Is Jonathana Davisa, wokalisty zespołu Korn, znajdzie się na ścieżce dźwiękowej filmu „American Satan”.

Nergal wystąpi w grze komputerowej

Jonathan Davis jest wraz z Nicholasem O'Toole’em twórcą ścieżki dźwiękowej do filmu. Jakiś czas temu wokalista tak powiedział o swojej twórczości filmowej:

Bardzo podoba mi się Vangelis, to co zrobił w „Łowcy androidów”. Podobają mi się narkotyczne ścieżki dźwiękowe, jak ta z „Mechanicznej pomarańczy” autorstwa Wendy Carlos. Jestem też wielkim fanem filmu „Diuna”, uwielbiam tę muzykę Toto. Poza tym lubię tradycyjne, orkiestrowe ścieżki dźwiękowe.

Poniżej możecie obejrzeć teledysk do „What It Is”.

W 2018 roku Jonathan Davis zamierza wydać solowy album, nad którym pracuje od 2008 roku. Tak wokalista mówi o nowym wydawnictwie:

Kończę wreszcie moją nową płytę. Zacząłem ją 2008 roku, a więc niedługo minie dziesięć lat pracy. Jest to płyta zespołu J.D. S.F.A., ale ten już niestety nie istnieje.

Po śmierci Shane’a [Gibsona, 15 kwietnia 2014 roku] zespół ten nie ma szans na reaktywację. Pozostał więc sam J.D.

Jestem podekscytowany. Pracowałem nad tymi kawałkami od 10 lat i są niesamowite. W przyszłym roku ukaże się więc płyta. Wczoraj nakręciłem klipy do paru kawałków, a w przyszłym roku wyruszę w trasę.

Niedawno swoją solową płytę „Bassically” wydał także basista Korna, Fieldy. Tymczasem gitarzysta Brian „Head” Welch wyjawił, że grupa myśli już o następcy wydanego w 2016 roku albumu „The Serenity of Suffering”.

Rozmawialiśmy już o nowej płycie – wydaje mi się, że to będzie coś w rodzaju połączenia dwóch ostatnich płyt [„The Paradigm Shift” z 2013 oraz „The Serenity of Suffering” z 2016 roku – przyp. mg]. Będziemy oczywiście próbować nowych rzeczy, ale na pewno skupimy się ponownie na gitarach.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także