Judas Priest ruszy w trasę z okazji 50-lecia

/ 5 sierpnia, 2019

Judas Priest ruszy w 2020 roku w trasę koncertową z okazji 50-lecia. Trasa wystartuje pod koniec wiosny lub na początku lata. W jej ramach grupa wystąpi na przyszłorocznym Wacken Open Air Festival w Niemczech, który odbędzie się w dniach 30 lipca – 1 sierpnia 2020.

K. K. Downing powróci na scenę po dziesięciu latach

Jak w wywiadzie dla „Austin Chronicle” mówi basista Ian Hill:

Tak naprawdę 50-lecie przypada w tym roku, ale nazwaliśmy się Judas Priest dopiero w 1970 roku, więc postanowiliśmy świętować za rok. Mamy parę pomysłów na obchodzenie rocznicy, ale jeszcze nie postanowiliśmy niczego, poza tym, że ruszymy w trasę. Nie jesteśmy jeszcze pewni, co zagramy, ale będzie fajnie.

Na początku przyszłego roku Judas Priest ruszy w trasę koncertową z Ozzym Osbourne’em, która pierwotnie miała odbyć się w tym roku, ale została odwołana ze względu na chorobę Osbourne’a. Następnie grupa poświęci się jubileuszowi.

%%REKLAMA%%

Judas Priest to jeden z najważniejszych zespołów metalowych, powstały w Anglii. Grupa ma na koncie tak ważne dla metalu albumy, jak „British Steel”, „Screaming For Vengance” czy „Defenders of the Faith”. Jedynym członkiem zespołu, który zagrał we wszystkich jej wcieleniach, jest basista Ian Hill. Na czele grupy stoi charyzmatyczny wokalista Rob Halford.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także