Karaś/Rogucki powracają! Posłuchaj nowego utworu duetu pt. „Bezpieczny Lot” [WIDEO]

/ 20 maja, 2021

Zespół, na którego czele stanęli Kuba Karaś i Piotr Rogucki powraca po pandemicznej przerwie. Niosący nadzieję singiel i teledysk „Bezpieczny Lot” zapowiada nowy materiał artystów. 


W lutym 2020 roku odbyła się premiera świetnie przyjętego debiutanckiego albumu duetu Karaś/Rogucki pt. „Ostatni bastion romantyzmu”. Płyta ukazała się w momencie, w którym świat zaczęły spowijać ciemne, pandemiczne chmury, a wiele opinii o tym wydawnictwie wskazywało na jego profetyczny charakter.

Teraz kiedy na horyzoncie pojawia się szansa na powrót do wytęsknionej normalności – zespół w składzie Kuba Karaś, Piotr Rogucki, Wiktoria Jakubowska i Kamil Kryszak – wraca i prezentuje nowy singiel oraz teledysk „Bezpieczny Lot”. Utwór zapowiada o wiele bardziej pozytywny album o tym samym tytule, a artyści mają nadzieję, że ich nowa muzyka okaże się dobrą wróżbą. 

Teledysk wyreżyserował Filip Berendt, a gościnnie pojawiła się w nim Julia Wieniawa:

„Bezpieczny Lot” to początek kolejnego etapu i pięknej przygody we współpracy z Piotrem Roguckim i naszym zespołem – Wiki Jakubowską i Kamilem Kryszakiem. Mam nadzieje, że ten utwór zapewni Wam niejedno bezpieczne lądowanie podczas wakacyjnych podróży!

– mówi Kuba Karaś.

Na nowej płycie pt. „Bezpieczny Lot” artyści odchodzą od mrocznych brzmień lat 80. czy zimnej fali i kierują swój ster na przestrzenne dźwięki i melodie czerpiące z łagodności lat 70. i radości życia płynącej z disco. Zespół nie zdradza jeszcze daty premiery albumu. 

KOMENTARZE

Przeczytaj także