Kataklysm i Hypocrisy już w październiku zagrają koncert w Polsce

/ 1 października, 2018

Już 25 października na jedynym koncercie w kraju, we wrocławskich Zaklętych Rewirach, zagrają giganci gatunku – Kataklysm i Hypocrisy w ramach trasy „Death is just the beginning” odwiedzą Europę. Kanadyjczycy przyjadą do nas promować swoje nadchodzące wydawnictwo „Meditations”, na które fani czekali 3 lata od ostatniej płyty. Jako support zagra niemiecka kapela The Spirit.

Bilety na koncert

25.10.2018 / g.19:30 / Zaklęte Rewiry / Wrocław

  • 90 zł – PW Events
  • 95 zł – Biletomat, Eventim, eBilet, Ticketmaster
  • 100 zł – w dniu koncertu

Kanadyjscy death metalowcy z Kataklysm na scenie działają już od 1991 roku. Z oryginalnego składu do dziś na scenie brylują już tylko wokalista Maurizio Iacono oraz gitarzysta Jean-Francois Dagenais. Od lat związani z wytwórnią Nuclear Blast Records, dotychczas zgromadzili w swojej dyskografii 12 albumów studyjnych, 1 kompilację, 1 album koncertowy, 2 minialbumy i 3 dema. Przez prawie 30 lat działalności zdążyli objechać cały świat, grając koncerty w towarzystwie tak uznanych marek jak chociażby Behemoth, Dimmu Borgir, Unearth czy Morbid Angel.

Od dnia powstania czerpali inspiracje we wszystkim, od starożytnej, ludzkiej historii po podstawowe instynkty otaczające śmiertelne emocje. Częścią tego, co utrzymuje ten band od lat na topie i pozwala im się ciągle rozwijać jest niesamowita zdolność do odkrywania najciemniejszych przepaści i najbardziej zawiłych ścieżek cielesnej natury poprzez muzykę. Tym razem postanowili uwiecznić swoje ostatnie inspiracje na albumie „Meditations”, który ukaże się już 1 czerwca tego roku nakładem Nuclear Blast Records, a jesienna trasa „Death is just the beginning…” to najlepsza okazja sprawdzić po raz pierwszy jak nowości wypadają na żywo!

Materiał sponsorowany

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także