Brodka, Kayah, Przybysz. Kolejne koncerty z cyklu „Women's Voices”

/ 29 czerwca, 2018

„Women’s Voices” to impreza przeznaczona dla tych, którzy cenią ambitny pop z ponadczasowymi tekstami. W rolach głównych wystąpią artystki reprezentujące różne pokolenia, odmienne podejście do tworzenia i różnorodną wrażliwość muzyczną. Mimo, że są związane z szeroko pojętą muzyką popularną, wypracowały własne nisze.

Kayah i KęKę „Supermenką 2018” otwierają nowy muzyczny projekt

Projekt tworzą: Brodka, Kayah, Daria Zawiałow i Paulina Przybysz, która występuje w podwójnej roli: dyrektorki artystycznej projektu i jednej z gwiazd wieczoru. Skład „Women’s Voices” uzupełniają goście specjalni. W różnych miastach usłyszymy różne głosy, m.in.: Katarzynę Nosowską, Mery Spolsky, Natalię Przybysz czy Anię Rusowicz

Artystki odwiedzą Toruń, Katowice, Łódź, Gdańsk, Poznań i Szczecin:

Podczas „Women’s Voices” każda wokalistka wykona swoje wybrane utwory w nowych, przygotowanych przez Paulinę i jej zespół aranżacjach. Oprócz nich artystki zaśpiewają podczas wspólnego występu wybrane przez nią covery.

„Women's Voices” to kilkugodzinna impreza, której głównym punktem są koncerty. Artystki wykonają znane utwory w nowych aranżacjach, a w każdym mieście jedna z nich cały autorski koncert. Do tego pokazy filmowe, stand-up o tematyce kobiecej i inne aktywności.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także