Kirk Hammett (Metallica) mówi, jak wygląda jego typowy dzień

/ 6 października, 2020


Gitarzysta Metalliki opowiada, jak spędza typowy dzień.


Kirk Hammett, który mieszka na Hawajach, przywiązuje wagę do aktywności fizycznej. Opowiedział o tym w wywiadzie dla Piotra Makaka Szarłackiego z Antyradia, który znajdziecie także w „Teraz Rocku”.

Kirk Hammett opowiada o swoim typowym dniu:

Zawsze ekscytuje mnie fakt, że budzę się żywy i świadomy. Kilka dni temu na Hawajach zmarł podczas snu bardzo znany surfer, który był młodszy ode mnie! Dlatego jestem szczęśliwy, gdy się budzę i wciąż żyję. Z samego rana zwykle piję filiżankę herbaty, łączę się z siecią, czytam „New York Times”. Sięgam po filiżankę kawy, czytam „Washington Post” i wkurzam się. Muszę się uspokoić, dlatego medytuję przez trzydzieści minut i tyle samo czasu uprawiam jogę. Jeśli mam jakieś działania muzyczne, załatwiam je od ręki. Jeśli nie, idę pobiegać lub wskakuję do wody, by posurfować czy popływać, albo jeżdżę na rowerze. Ostatnio zacząłem też chodzić po górach. Moje życie zwykle kręci się wokół rodziny, muzyki i aktywności fizycznej.

Cały wywiad z Kirkiem Hammettem znajdziecie w październikowym numerze „Teraz Rocka”, który aktualnie jest dostępny w sprzedaży.

PAŹDZIERNIKOWY TERAZ ROCK – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także