Kult przedstawia nowych muzyków. Pierwszy sprawdzian składu w piątek w Warszawie!

/ 6 października, 2020


Mariusz Godzina i Konrad Wantrych zostali przedstawieni na specjalnym wideo, a zespół Kult w nowym składzie przygotowuje się już do pierwszego od dłuższego czasu koncertu.


Niedawno do składu Kultu dołączyło dwóch muzyków – Mariusz Godzina i Konrad Wantrych. To właśnie tej dwójce poświęcono specjalne nagranie, którego celem jest przybliżenie ich sylwetek:

MARIO i KONRAD – przesłuchanie10 minutowy filmik w całości zrealizowany telefonem przybliża sylwetki nowych muzyków Kultu.https://www.youtube.com/watch?v=Facqq8iwTz8

Publiée par Kult sur Dimanche 4 octobre 2020

Nowy skład Kultu przejdzie chrzest bojowy już za kilka dni, kiedy pojawi się na warszawskim Stadionie Syrenki. Koncert odbędzie się w ramach „Pomarańczowej Trasy 2020”, która była kilkukrotnie przekładana z powodu pandemii koronawirusa i wynikających z niej obostrzeń. Ostatecznie Kult zagra koncert 9 października w Warszawie. Występ rozpocznie się o godzinie 19:00.

W sprzedaży dostępne są bilety na to wydarzenie – kosztują 79 zł.

„Trasa Pomarańczowa 2020” obejmować będzie w sumie dziewięć koncertów, które rozpoczną się właśnie w Warszawie. Później zespół zagra między innymi we Wrocławiu, Koszalinie, Łodzi czy Poznaniu, żeby zakończyć tournée 28 listopada w Krakowie. Poniżej plakat promujący trasę:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie kult-trasa-pomaranczowa-2020-718x1024.jpg

fot. Kult (Facebook)

KOMENTARZE

Przeczytaj także