Kirk Hammett wspomina zabawne spotkanie z Michaelem Jacksonem [WIDEO]

/ 2 lutego, 2019

Podczas spotkania z fanami w Sztokholmie gitarzysta zespołu Metallica wspomniał pewną anegdotkę, która miała miejsce na początku lat dziewięćdziesiątych.

Kirk Hammett mówi, w czym Metallica jest lepsza od innych zespołów

Fanki Metalliki, rozmawiając z Kirkiem Hammettem napomknęły, że ponoć gitarzysta spotkał kiedyś Michaela Jacksona. Wtedy on opowiedział im tę historię:

Kręciliśmy teledysk „The Unforgiven” w Los Angeles. Wyszedłem na zewnątrz i nagle przejechał wózek golfowy, w którym siedzieli Michael Jackson, Macaulay Culkin i jakiś facet w turbanie. Gdy wracali, pomachałem im. Zatrzymali się, podszedłem więc i się przedstawiłem. Powiedziałem: „Cześć, jestem Kirk z Metalliki”, na co Michael powiedział do Culkina: „Spójrz, to Metallic” (śmiech). Pomyślałem: „Niech mu będzie”. Ale najdziwniejsze jest to, że tydzień później dostałem pocztą zdjęcie Michaela z autografem. To szalone! Nie mam pojęcia, skąd miał mój adres. Na zdjęciu był z panterą, a podpis głosił: „Dla Kirka, Michael Jackson”.

Metallica aktualnie promuje na koncertach album „Hardwired To Self-Destruct”. Po wyprzedanym koncercie w Krakowie powróci do nas 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Towarzyszyć jej będzie Ghost.

%%REKLAMA%%

Koncert został całkowicie wyprzedany.

rf | fot. Gage Skidmore

KOMENTARZE

Przeczytaj także