Kult zapowiedział trzy przyszłoroczne koncerty w Warszawie

/ 6 listopada, 2017

Zgodnie z tradycją w jesiennym repertuarze Stodoły nie może zabraknąć koncertów Kultu. Od lat przyciągają one rzesze fanów, którzy wypełniając Stodołę po brzegi, śpiewają razem z Kazikiem utwory takie jak „Arahja”, „Hej czy nie wiecie”, „Dziewczyna bez zęba na przedzie” czy „Baranek”. Choć najważniejsze utwory Kultu są obowiązkowym elementem każdego występu, koncerty zachowują swój unikatowy charakter i każdy z nich na nowo podbija serca fanów.

Bruce Dickinson nie chce grać wyłącznie klasycznych utworów Iron Maiden

Nie inaczej będzie także w 2018 roku. Formacja Kazika Staszewskiego wróci do Stodoły na trzy koncerty:

  • 8 listopada 2018, Klub Stodoła
  • 9 listopada 2018, Klub Stodoła
  • 10 listopada 2018, Klub Stodoła

Bilety właśnie trafiły do sprzedaży.


Najnowsza płyta zespołu – „Wstyd” – ukazała się w 2016 roku. Album dotarł do 1. miejsca polskiej listy przebojów OLiS. W zaledwie kilka tygodni od premiery płyta uzyskała w Polsce status złotej sprzedając się w nakładzie 15 tys. egzemplarzy. To z tego albumu pochodzą m.in. utwory „Madryt”, „Wstyd” czy „Cisza nocna”.

Z muzykami z zespołu Kult, którzy w tym roku świętują 35-lecie działalności scenicznej na łamach wrześniowego „Teraz Rocka” rozmawiał Wiesław Weiss. Na jego pytania odpowiadali chociażby Kazik StaszewskiWojtek Jabłoński czy Kajetan Aroń. Panowie opowiadali o nowych wydawnictwach i planach zespołu na przyszłość. 

Pismo można znaleźć w naszym sklepie internetowym

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także