Ozzy Osbourne zagra w Polsce. Oficjalne potwierdzenie koncertu

/ 6 listopada, 2017

Szósta edycja Impact Festivalu została zapowiedziana i potwierdziło się to, o czym coraz częściej się mówiło – pierwszym headlinerem przyszłorocznej imprezy został legendarny Ozzy Osbourne, który wyrusza w pożegnalną, obszerną trasę koncertową. Jego polski występ odbędzie się 26 czerwca 2018 roku w Tauron Arenie Kraków.

Bruce Dickinson nie chce grać wyłącznie klasycznych utworów Iron Maiden

Podczas zbliżającej się pożegnalnej światowej trasy, w ramach której artysta wystąpi na Impact Festival, Ozzy Osbourne – członek Rock & Roll Hall of Fame, zdobywca nagród Grammy, autor piosenek – świętować będzie ponad pięć dekad na scenie (łącznie jako artysta solowy i główny wokalista założonego w 1968 roku Black Sabbath). Trasa, która poprowadzi Ozzy’ego z koncertami dookoła świata i potrwa aż do 2020 roku, będzie ostatnią światową trasą legendarnego artysty.

Bilety – Ozzy Osbourne w Polsce

Bilety na Impact Festival 2018 w cenach od 235 zł dostępne będą w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od wtorku 7 listopada od 10.00. Przedsprzedaż potrwa 36 godzin. Dla pozostałych fanów sprzedaż ruszy w czwartek, 9 listopada o 10.00 

W sprzedaży dostępne będą również:

  • Pakiety Hospitality
  • Ekskluzywne bilety Collector Tickets oraz Platinum .

Pożegnanie, ale nie do końca…

Ozzy Osbourne zaznacza jednak, że nadal będzie jednak grać wybrane koncerty:

Ludzie ciągle pytają mnie, kiedy przechodzę na emeryturę. To będzie moja ostatnia światowa trasa, ale nie mogę powiedzieć, że nie będę występował tu i tam.

Podczas trasy Ozzy’emu towarzyszyć będą długoletni współpracownicy Zakk Wylde (gitara), Blasko (bas), Tommy Clufetos (perkusja) i Adam Wakeman (klawisze).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także