Marilyn Manson znalazł zastępcę Twiggy'ego Ramireza

/ 6 listopada, 2017

Kilka dni temu Jeordie White, znany jako Twiggy Ramirez, został usunięty z zespołu Marilyn Manson. Powodem były oskarżenia o gwałt wysuwane przez Jessickę Addams, wokalistkę zespołu Jack Off Jill.

Bruce Dickinson nie chce grać wyłącznie klasycznych utworów Iron Maiden

W zespole Marilyn Manson podczas ostatniego koncertu na Ozzfest Meets Knotfest, który odbył się 5 listopada, pojawił się nowy basista – Juan Alderete znany z zespołów The Mars Volta oraz Racer X. Fragment występy zespołu w nowym składzie można znaleźć poniżej:

Po usunięciu z zespołu Twiggy Ramirez wydał oświadczenie, w którym napisał:

Dopiero niedawno dotarły do mnie oskarżenia w sprawie sprzed 20 lat. Nie popieram w żadnej formie seksu, w którym brakuje zgody jednej ze stron. Najbliższy czas spędzę z rodziną i skupię się na utrzymywanej od kilku lat trzeźwości.

Jeśli komuś sprawiłem ból, przepraszam i bardzo tego żałuję.

Twiggy Ramirez (prawdziwe nazwisko Jeordie White) dołączył do zespołu Marilyn Manson w 1993 roku, przed wydaniem debiutanckiej płyty „Portrait of an American Family”. Z Mansonem rozstał się w 2002 roku, udzielając się następnie w zespołach A Perfect Circle, Nine Inch Nails i Goon Moon. Był jednym z basistów, branych pod uwagę przez Metallicę jako następca Jasona Newsteda. Od 2008 roku ponownie grał w Marilyn Manson.

W latach 90. Ramirez spotykał się z wokalistką Jack Off Jill, Jessicką Addams. Poznali się, kiedy miała 18 lat.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także