Kwietniowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 24 marca, 2024

Bohaterami najnowszego „Teraz Rocka” są między innymi Deep Purple, The Black Keys, Mark Knopfler, Morbid Angel, Izzy and the Black Trees i inni. Pismo trafi do sprzedaży 27 marca.


W czerwcu 2023 roku przygotowaliśmy wkładkę o Death, a tym razem więcej miejsca postanowiliśmy poświęcić innej legendzie death metalu – zespołowi Morbid Angel. Na 12 stronach przeczytacie burzliwą historię amerykańskiej formacji dowodzonej przez Treya Azagthotha. We wkładce znajdziecie fragmenty wywiadów, ciekawostki i oczywiście recenzje wszystkich wydanych przez grupę albumów.

Na okładce kwietniowego „Teraz Rocka” znaleźli się panowie z The Black Keys. Zespołowi poświęciliśmy obszerny artykuł, podobnie zresztą jak legendarnemu Markowi Knopflerowi, który już niedługo wyda nowy solowy album. W numerze znalazła się również kolejna odsłona „Historii Rocka” – tym razem przyszedł czas na rok 2003.

Jak zwykle sporo dzieje się w dziale z wywiadami. Na nasze pytania odpowiedzieli przedstawiciele Deep Purple, Izzy and the Black Trees, While She Sleeps, Mother Mother, Hurt, Domu Złego czy Skaldów. Ponadto przepytaliśmy Skubasa i Martę Zalewską.

Nasi ludzie pojawili się ponadto na wielu koncertach. W numerze relacje z występów Depeche Mode, New Model Army, Samael, Dirty Honey, Cradle of Filth, Amaranthe czy Sokołowskiego. Ponadto w numerze wiadomości ze świata rocka, recenzje dziesiątek najnowszych wydawnictw i wiele więcej.

Kwietniowy „Teraz Rock” trafi do sprzedaży w środę, 27 marca.

KOMENTARZE

Przeczytaj także