Kwietniowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 24 marca, 2019

Wielokrotnie docierały do nas prośby o wkładkę poświęconą temu właśnie wykonawcy. Jego zbliżająca się wielkimi krokami wizyta w Polsce to doskonały moment, żeby przyjrzeć się nie tylko jego solowej twórczości, ale także legendarnego już zespołu, który sformował w 1981 roku. Pewnie większość wie, o kogo chodzi… Na 12 stronach przyjrzeliśmy się twórczości Kinga Diamonda i Mercyful Fate.

Marcowy „Teraz Rock” to moc interesujących wywiadów. Na nasze pytania odpowiedzi członkowie takich zespołów jak Rival Sons, Kiss, Ørganek, Coma, Kat & Roman Kostrzewski, Lion Shepherd czy Fisz Emade Tworzywo. Przepytaliśmy ponadto Stevena Wilsona i Darię Zawiałow.

Sporo miejsca poświęciliśmy zespołowi Mötley Crüe, który zdobi okładkę najnowszego numeru. Powodem do opublikowania obszernego artykułu jest między innymi film „Brud”, który kilka dni temu zadebiutował na platformie Netflix. Bohaterem stałej rubryki „5 na 5” jest lider Luxtorpedy Litza. W „Kower Story” Dead Can Dance, natomiast na części pierwsze rozłożyliśmy „Big In Japan”.

W numerze nie zabrakło dziesiątek relacji najważniejszych wydawnictw rockowych, wiadomości ze świata rocka i oczywiście relacji z koncertów. Wśród tych ostatnich między innymi Laibach, The Australian Pink Floyd, David Duchowny i Shining. To i znacznie więcej znajdziecie w kwietniowym „Teraz Rocku”, który do sprzedaży trafi 27 marca.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także