Lady Gaga rozpuszczała fałszywe recenzje filmu „Venom”?

/ 3 października, 2018

5 października kinową premierę w USA będą miały dwa filmy, które bić się będą o dużą publiczność. Jednym z nich jest produkcja Marvela „Venom”, a drugim „A Star Is Born” („Narodziny gwiazdy”), w którym wystąpi Lady Gaga.

Lady Gaga udostępniła utwór ze ścieżki dźwiękowej nowego filmu

Według informacji podanych przez „Buzzfeed” po sieci krążyły fałszywe, negatywne recenzje filmu „Venom”, rozpowszechniane w skoordynowanej akcji przez fanów Lady Gagi. Ich celem było podkopanie opinii obrazu Marvela na korzyść filmu, którego gwiazdą jest słynna piosenkarka. Doniesienia „Buzzfeed” potwierdził użytkownik LGMonster95, który powiedział:

My, fani Gagi, tworzyliśmy fałszywe recenzje, by zaszkodzić premierze filmu „Venom”. Oba filmy ukazują się tego samego dnia i chcieliśmy, żeby więcej osób przyszło na „A Star Is Born”.

Według „Buzzfeed” działania fanów miały charakter skoordynowany, jednak nie jest wiadomo, czy inicjatywa wyniknęła oddolnie, czy byli w nią zamieszani menadżerowie artystki.

Tymczasem fani Marvela nie pozostali dłużni i zaczęli rozpowszechniać fałszywe, negatywne recenzje „A Star Is Born”.

Venom” na ekrany polskich kin trafi już w najbliższy piątek, natomiast „Narodziny gwiazdy” będziemy mogli obejrzeć dopiero 30 listopada.

My w tym sporze pozostajemy bezstronni i poniżej prezentujemy zwiastuny obu filmów.

Venom

A Star Is Born

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także