Lemmy Kilmister. Posłuchaj ostatniego utworu nagranego przez artystę [AUDIO]

/ 1 grudnia, 2017

Chris Declerq udostępnił utwór „We Are The Ones”, w nagraniu którego udział wziął Lemmy Kilmister. Lemmy zagrał na basie i zaśpiewał.

Slash znowu z Dodą

Utwór nagrano tuż przed śmiercią Lemmy’ego, który zmarł 28 grudnia 2015 roku w wieku 70 lat. Produkcją zajął się Cameron Webb, a nagranie zmiksowano w Studio 666, należącym do Dave’a Grohla.

Utwór dostępny jest na platformach cyfrowych, a także w formie limitowanego singla, wydanego nakładem Pacific Records.

Chris Declerq feat. Lemmy Kilmister – „We AreThe Ones”

We wrześniu 2017 roku ukazał się album „Uder Cover”, na którym Motörhead wykonuje 11 przeróbek piosenek innych artystów, nagranych na przestrzeni lat. Na płycie, obok znanych już wcześniej przeróbek, takich utworów, jak „God Save The QueenSex Pistols czy „WhiplashMetalliki, za którą Motörhead otrzymał nagrodę Grammy, znalazła się też niepublikowana wcześniej przeróbka utworu „HeroesDavida Bowiego, która zarejestrowana została w 2015 roku, podczas sesji do ostatniego albumu Motörhead Bad Magic”.

Perkusista Mikkey Dee wypowiadał się niedawno na temat możliwości wydania płyty z niepublikowanym materiałem Motörhead:

Jest trochę rzeczy, ale tak naprawdę nie wiem, co dokładnie. Wiem, że mamy dużo materiału koncertowego. Ale na razie nie mamy nic w planach. Jeszcze o tym nie rozmawialiśmy, ale jestem pewien, że jest tego mnóstwo: zarówno materiałów wideo, jak i audio.

Możliwe, że to nastąpi, ale musi nadejść odpowiedni czas. Jeśli pewnego dnia będziemy spragnieni tego pomysłu, to wtedy to zrobimy w odpowiedni sposób.

Zrobimy to tylko w odpowiednim składzie i w odpowiednim czasie, robienie tego na szybko skończyłoby się katastrofą. Jestem całkowicie otwarty, aby coś takiego zrobić. Zamierzam to zrobić w ten sposób, żeby naprawdę wyszło świetnie.

Obecnie Mikkey Dee gra w zespole Scorpions, a gitarzysta Phil Campbell udziela się w swoim autorskim projekcie Phil Campbell and the Bastard Sons.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także