Lenny Kravitz udostępnia wakacyjny utwór [AUDIO]

/ 26 lipca, 2018

Jedenasty album Lenny'ego Kravitza będzie zatytułowany „Raise Vibration" i na rynku ukaże się 7 września nakładem BMG. Poznaliśmy właśnie kolejną kompozycję, która znajdzie się na nadchodzącym studyjnym wydawnictwie artysty.

Lenny Kravitz publikuje teledysk do singla z nowej płyty

Wcześniej Kravitz udostępnił „It's Enough" oraz „Low", do którego zresztą powstał teledysk (szczegóły w powyższym linku). Teraz przyszła kolej – jako, że wakacje w pełni – na utwór „5 More Days Til Summer", choć tytuł wskazuje na oczekiwanie najbardziej pożądanej pory roku. Możecie się z całością zapoznać poniżej:

Na płycie „Raise Vibration" znajdzie się 12 utworów, oto szczegółowa tracklista:

 1. We Can’t Get It All Together
 2. Low
 3. Who Really Are the Monsters?
 4. Raise Vibration
 5. Johnny Cash
 6. Here to Love
 7. It’s Enough
 8. 5 More Days ‘Til Summer
 9. The Majesty of Love
 10. Gold Dust
 11. Ride
 12. I’ll Always Be Inside Your Soul

Tak z kolei prezentować się będzie okładka albumu Kravitza:

Lenny Kravitz, w wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone", przyznał, że prace nad tym albumem nie należały do najłatwiejszych:

Naprawdę nie byłem pewny, dokąd mam pod względem muzycznym zmierzać. Nigdy, w swojej karierze, nie byłem tak zdezorientowany, nie wiedziałem co dalej zrobić. To było dość przerażające. Nie wiesz, kiedy taka sytuacja może cię spotkać.

Jednakże pewnego dnia, w swojej rezydencji na Bahamach, obudził się w środku nocy, gdy do głowy przyszedł mu gotowy utwór. Później taka sytuacja się powtarzała:

Zdałem sobie sprawę: „To jest właśnie to!". Na to czekałem. Kiedy już zacząłem ten proces, wszystko zaczęło ze mnie wypływać. Wyśniłem sobie cały ten album.

Ostatni studyjny album Lenny'ego Kravitza, zatytułowany „Strut", ukazał się w 2014 roku.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także