Paul McCartney przerwał koncert, by ochrzanić publiczność

/ 27 lipca, 2018

Paul McCartney wystąpił 26 lipca na specjalnym koncercie w klubie The Cavern w Liverpoolu. To w tym miejscu przeszło pół wieku wcześniej zaczynali Beatlesi. Wczorajszy koncert miał więc charakter święta, ale nie obyło się bez incydentu.

Lenny Kravitz udostępnia wakacyjny utwór

Jako że był to wyjątkowy koncert, publiczność została poproszona o nie robienie zdjęć. Mimo zakazu, część widzów się do niego nie zastosowała. W efekcie Paul McCartney przerwał utwór „Twenty Flight Rock” i zwrócił się do fanów:

Mieliście nie robić żadnych zdjęć! A mimo to robicie je! Bardzo mnie to wkurza! Postępujcie zgodnie z zasadami.

McCartney dokończył utwór, po czym powiedział jeszcze:

Co do telefonów, to poszedłem na koncert Prince’a i on bardzo poważnie podchodził do tego tematu. Nie chciał zacząć, dopóki wszyscy nie odłożyli telefonów.

7 września 2018 roku ukaże się nowy album Paula McCartneya, zatytułowany „Egypt Station”. Nowe studyjne wydawnictwo McCartneya wyprodukował Greg Kurstin (nad jedną kompozycją czuwał Ryan Tedder), a materiał nagrywany był w trzech studiach mieszczących się w Los Angeles, Londynie i Sussex.

W ramach trasy koncertowej promującej album Paul McCartney kolejny raz przyjedzie do Polski. Artysta wystąpi 3 grudnia 2018 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Paul McCartney cieszy się na przyjazd do Polski:

Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa! To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu – Get ready to rock Poland!

Paul wraz ze swoim zespołem koncertowali we wszystkich zakątkach świata: w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Japonii, Australii, Nowej Zelandii. Swoją obecnością i muzyką uświetniali takie miejsca jak: scena pod rzymskim Koloseum, moskiewski Plac Czerwony, Pałac Buckingham czy Biały Dom. Wcześniej McCartney wystąpił w Polsce raz – w 2013 roku zagrał na Stadionie Narodowym w Warszawie.

rf | fot. Jimmy Baikovicius

KOMENTARZE

Przeczytaj także