Linkin Park śpiewa o jedzeniu [WIDEO]

/ 13 maja, 2017

Twórcy programu „Good Mythical Morning” postanowili sprawdzić, jak głośność, wysokość i tempo muzyki wpływa na odbiór jedzenia. Pomogli im w tym członkowie Linkin Park.

Bee Gees pomogą ratować życie

Chester Bennington i Mike Shinoda śpiewali o jedzeniu, podczas gdy prowadzący spożywali różne przekąski i oceniali, jak ich muzyka wpłynęła na ich poczucie smaku. Brzmi absurdalnie? Obejrzyjcie poniższy klip, żeby zobaczyć, jak wypadło to w praktyce.

Koncert Linkin Park wkrótce

Zespół Linkin Park wystąpi 15 czerwca 2017 roku w krakowskiej Tauron Arenie w ramach Impact Festival. Przed koncertem Amerykanów na scenie pojawią się natomiast Machine Gun Kelly oraz Krzysztof Zalewski. Dwa dni później w tym samym miejscu zagra natomiast System Of A Down razem z Red Sun Rising oraz Royal Republic.

Nowy album Linkin Park, zatytułowany „One More Light”, trafi do sklepów 19 maja 2017 roku. Płyta ma być znacznie łagodniejsza i bardziej przebojowa od poprzednich wydawnictw grupy, co zapowiadają wypuszczone do sieci single.

W rozmowie z magazynem „Rock Sound” wokalista Chester Bennington tak uzasadniał nowe brzmienie zespołu:

Największe znaczenie ma to, żeby piosenki były świetne. Czujemy się bardzo kreatywni. Jeśli napiszemy kilka popowych piosenek, które są do bani to znaczy, że obraliśmy złą drogę. Jeśli napiszemy kilka metalowych piosenek, które są do bani to również oznacza, że obraliśmy złą drogę.

Nie ma znaczenia, na jaki styl się decydujemy, jeśli pochodzi on z wnętrza. To musi być coś, w co wkładamy nasze serca i dusze.

Zdaję sobie sprawę z tego, że może powstać jakiś sprzeciw wśród fanów. Jesteśmy w pełni świadomi, że to może być szokujące dla niektórych lub nawet dla wszystkich. Wiemy, że wywołujemy w ludziach reakcje takie jak „Co to do cholery ma być? Kto to jest?”. Wiemy również, że niektórzy z was powiedzą „Co się stało mojemu zespołowi?”.

Na „One More Light” znajdą się następujące utwory:

  1. Nobody Can Save Me
  2. Good Goodbye
  3. Talking to Myself
  4. Battle Symphony
  5. Invisible
  6. Heavy
  7. Sorry for Now
  8. Halfway Right
  9. One More Light
  10. Sharp Edges

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także