Manuel Gagneux (Zeal & Ardor) o relacji z Nergalem po tym, jak zrezygnował ze współpracy

/ 27 stycznia, 2022


Manuel Gagneux w ostatniej chwili zrezygnował z udziału na płycie Me And That Man. Jakie są jego obecne relacje z Nergalem?


Wokalista Zeal & Ardor miał zaśpiewać na albumie Me And That ManNew Man, New Songs, Same Shit. Vol. 1” z 2020 roku, jednak w ostatniej chwili, już po nagraniu teledysku, zrezygnował z przedsięwzięcia.

W wywiadzie dla „Teraz Rocka” przeprowadzonym przez Jordana Babulę Manuel Gagneux został zapytany, jakie są jego obecne relacje z Nergalem. Odparł:

Nasze relacje są w porządku. Po prostu odmówiłem udziału w projekcie z nim po tym, jak została opublikowana pewna deklaracja. To wszystko.

O co dokładnie poszło? W wywiadzie dla „Teraz Rocka” opowiadał niegdyś Nergal:

Pierwotnie „Surrender” zaśpiewał Manuel. Przed trasą Behemotha i Zeal & Ardor przyjechał do Wrocławia, żeby nakręcić teledysk. Chwilę po trasie rozpętała się mała awantura, bo na backstage wpadł koleś w koszulce Fuck Antifa, a ja wrzuciłem zdjęcie koszulki na Instagram ze swoim komentarzem. Manuel bardzo się oburzył i kilka dni później wysłał mail, że wycofuje się z jakichkolwiek działań ze mną, że dla niego to, co zrobiłem, jest obrzydliwe. Byłem tym bardzo zaskoczony.

Cały wywiad z Manuelem Gagneux znajdziecie w lutowym numerze „Teraz Rocka”, który jest aktualnie w sprzedaży.

LUTOWY TERAZ ROCK – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także