Marilyn Manson nagrał teledysk do coveru „Cry Little Sister” [WIDEO]

/ 29 czerwca, 2018

Kilkanaście dni temu Marilyn Manson opublikował w sieci swoją interpretację utworu „Cry Little Sister” Gerarda McMahona, który pierwotnie pojawił się na ścieżce dźwiękowej filmu „Straceni chłopcy” z 1987 roku w reżyserii Joela Schumachera.

Azealia Banks wyjawia dziwaczną fantazję na temat Marilyna Mansona

Marilyn Manson wykonuje ten utwór na żywo na swoich koncertach, mogliśmy go także usłyszeć na zakończenie niedawnego koncertu na warszawskim Torwarze. Poniżej natomiast możecie zapoznać się z wersją studyjną, która ma trafić na ścieżkę dźwiękową filmu X-Men, „The New Mutants”, a do której artysta przygotował właśnie oficjalny teledysk w reżyserii Billa Yukicha:

Marilyn Manson jest w trakcie trasy koncertowej, promującej wydany w zeszłym roku album „Heaven Upside Down”. Płyta dotarła do ósmego miejsca na liście „Billboard” i siódmego w Wielkiej Brytanii. Jest to już drugi album Mansona, na którym muzykę skomponował słynny filmowy kompozytor Tyler Bates, aranżer, twórca bądź jeden z twórców muzyki do takich filmów, jak „Deadpool 2”, „John Wick” czy „300”.

Zamieszanie w Warszawie

Marilyn Manson wystąpił na warszawskim Torwarze po raz drugi w swojej historii. Koncert odbył się 13 czerwca, a gościem specjalnym był zespół Stone Sour.

Podczas koncertu Marilyna Mansona czujniki przeciwpożarowe zareagowały na gęste kłęby dymu, które stanowiły element całego show. Uruchomił się alarm i koncert został przerwany. Po kilku minutach alarm odwołano i koncert mógł być wznowiony. Reszta występu przebiegła bez zakłóceń.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także