Mark Kozelek odwołuje koncert w Polsce i przesyła oryginalne pozdrowienia

/ 5 listopada, 2018

Mark Kozelek miał wystąpić 20 listopada 2018 roku w warszawskim klubie Stodoła. Agencja Go Ahead przekazała jednak informację, że koncert nie dojdzie do skutku.

W zacytowanej informacji możemy dowiedzieć się, że Mark Kozelek odwołuje koncert z powodu „nieprzewidzianych okoliczności, które są poza kontrolą”. Oprócz tego Mark przesyła pozdrowienia Polakom, a także… „jego bohaterowi, Andrzejowi Gołocie”.

Polish fans,

we're sorry to inform that Mark cancelled the Warsaw show due to unforeseen circumstances beyond anyone's control.

Mark sends his best to Poland, and to his hero, Andrew Golota.

All the best

Mark Kozelek

Zakupione bilety można zwracać w miejscu zakupu.

Kozelek to bez wątpienia jedna z najbardziej fascynujących postaci na współczesnej muzycznej scenie, artysta niezwykle płodny nagrywający zarówno solo, jak i z niezliczoną ilością współpracowników m.in. z Jesu, Desertshore czy The Album Leaf. Znany także ze swoich ról w filmach "Młodość" Paolo Sorrentino czy "U progu sławy" Camerona Crowe'a.

Do jego najwybitniejszych osiągnięć należy album Sun Kil Moon zatytułowany "Benji" z 2014 roku uważany za jedno z najdoskonalszych wydawnictw płytowych w tej dekadzie. To piękny zbiór niezwykle osobistych i mądrych piosenek o przemijaniu i rodzinie.

1 listopada ukazała się nowa płyta Sun Kil Moon, zatytułowana „This Is My Dinner”. To kolejne – po majowym albumie „Mark Kozelek” – tegoroczne wydawnictwo amerykańskiego songwritera.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także