Muse zagrają koncert w Polsce w 2019 roku

/ 5 listopada, 2018

5 listopada 2018 roku Muse ogłosili „Simulation Theory World Tour”. Trasa tego multiplatynowego, rockowego zespołu, który ma na swoim koncie Grammy Awards, będzie miała miejsce na obiektach koncertowych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Europie. Wśród zapowiedzianych koncertów znalazł się również ten w Polsce – odbędzie się 22 czerwca 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Muzycy Muse na balu maturalnym w nowym teledysku

Muse w Polsce – bilety

  • Fani, którzy zamówili w przedsprzedaży płytę „Simulation Theory” (tylko przez http://www.muse.mu) przed 9 listopada, będą mogli jako pierwsi zakupić bilety już 13 listopada o 10.00.
  • Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 15 listopada o 10:00. Przedsprzedaże zakończą się 15 listopada o 22:00. 
  • Bilety w sprzedaży ogólnej będą dostępne od piątku, 16 listopada od 10.00 na LiveNation.pl.

„Simulation Theory World Tour” zawiera ekscytującą nowość – Enhanced Experience Package, który umożliwi dostęp do ekskluzywnego Reality Pre-Show Party, wspieranego przez Microsoft, z trzema oryginalnymi wirtualnymi grami inspirowanymi utworami z „Simulation Theory”​. Dodatkowe atrakcje Enhanced Experience to bilet na koncert w najlepszej kategorii cenowej, dedykowany plakat, zdjęcie z pamiątkami z ostatnich klipów zespołu i więcej. Szczegóły o Muse Enhanced Experience i Premium Ticket Bundle.

Muse tworzą Matt Bellamy, Dominic Howard oraz Chris Wolstenholme. Ich nadchodzący album „Simulation Theory”​ zostanie wydany 9 listopada. Ostatni album „Drones”​ ujrzał światło dzienne w czerwcu 2015 roku i debiutował na pierwszym miejscu w 21 krajach na całym świecie, będąc tym samym pierwszym albumem w ich karierze, który zajął pierwsze miejsce w USA. Album zdobył drugą w karierze zespołu Grammy Award w kategorii Best Rock Album w lutym 2016 roku. Od powstania w 1994 roku Muse wydali siedem albumów studyjnych, które sprzedały się w ponad 20 milionach kopii na całym świecie.

Powszechnie uznawany za jeden z najlepszych koncertowych zespołów świata, Muse mają na swoim koncie liczne muzyczne nagrody włączając dwie Grammy Awards, American Music Award, 5 MTV Europe Music Awards, dwie Brit Awards, dziesięć NME Awards i siedem Q Awards.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także