Metallica i Lady Gaga. Ogromna wpadka organizatorów Grammy!

/ 13 lutego, 2017

W nocy czasu polskiego rozdano najważniejsze nagrody przemysłu muzycznego, czyli Grammy. Swoje statuetki odebrali między innymi muzycy z Megadeth i Cage The Elephant. Wyróżniono zmarłego w ubiegłym roku Davida Bowiego, który zwyciężył w kilku kategoriach.

Metallica na Grammy 2017. Zobacz występ z Lady Gagą

Niewiele mniej niż o zwycięzcach mówi się o koncercie gwiazd, którymi w tym roku byli muzycy z Metalliki wsparci przez charyzmatyczną Lady Gagę. Co uważniejsi obserwatorzy szybko wychwycili, że podczas wykonywania utworu „Moth Into Flame” pojawił się pewien problem. Przestał działać mikrofon Jamesa Hetfielda, dlatego muzyk zmuszony został do zaśpiewania wspólnie z Lady Gagą – czego oczywiście nie było w scenariuszu.

Na koniec występu zdenerwowany frontman Metalliki wykopał urządzenie ze sceny. Ewidentnie nie tak wyobrażał sobie występ podczas ceremonii Grammy 2017. Wszystko można zobaczyć na poniższym nagraniu:

Pozytywne zaskoczenie?

Choć występ Lady Gagi z Metallicą budził skrajne emocje u fanów ostrego grania, już po występie opinie są raczej pozytywne. Wokalistka, obdarzona przecież znakomitym głosem, zrobiła energetyczne show, a jej wykonanie „Moth Into Flame” mogło się podobać. Na pewno nie przekonała tych najbardziej oburzonych, ale wydaje się, że ze swojego zadania wybrnęła w bardzo dobry sposób.

Gdyby nie problemy natury technicznej, które niestety organizatorom Grammy zdarzają się nadspodziewanie często, występ Metalliki byłby jeszcze lepszy. Sporym rozczarowaniem byli tancerze, którzy pojawili się na scenie, o czym nie wahał się wspomnieć redaktor naszego pisma, Bartek Koziczyński:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także