Metallica zagra koncert akustyczny

/ 20 września, 2018

3 listopada 2018 roku w San Francisco odbędzie się specjalny koncert akustyczny zespołu Metallica. Oprócz występu grupy odbędzie się też specjalna aukcja, z której dochód zostanie przekazany na charytatywną organizację All Within My Hands.

Metallica ujawniła szczegóły nowego boxu

W specjalnym oświadczeniu prasowym grupa napisała:

Nieco ponad półtora roku temu ogłosiliśmy powołanie fundacji All Within My Hands, której celem jest walka z głodem, edukowanie pracowników i wspieranie wolontariatu.

Teraz świętujemy pierwszy pełny rok fundacji za sprawą koncertu i aukcji, które odbędą się 3 listopada w Masonic w San Francisco. Mamy nadzieję, że do nas dołączycie, by sprawdzić co się u nas dzieje, dowiedzieć się o organizacjach, które wspieramy, wylicytować parę fajnych przedmiotów na aukcjach i wziąć udział w niezwykłym akustycznym koncercie.

Bilety na ten koncert dostępne będą od 21 września, jedynie w formie aukcji na portalu eBay.

Metallica rzadko występuje akustycznie, ale takie koncerty już zdarzały się w przeszłości. W 2007 roku grupa dała dwa akustyczne koncerty w ramach festiwalu Bridge School Benefit organizowanego przez Neila Younga. Fani mieli wtedy okazję usłyszeć nie tylko niezwykłe, akustyczne przeróbki znanych utworów, ale też utwory, których grupa zwykle nie wykonuje na swoich koncertach oraz liczne przeróbki. Można spodziewać się, że koncert z 3 listopada będzie równie niezwykły.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także