Metallica zaprezentowała wyjątkową wersję utworu z „St. Anger” [WIDEO]

/ 17 listopada, 2018

Metallica rzadko na swoich koncertach sięga po repertuar z wydanej w 2003 roku płyty „St. Anger”. Jednak dobrą okazją ku temu jest wyjątkowy, akustyczny koncert, jaki zespół dał na początku tego miesiąca. W jego repertuarze znalazło się miejsce dla wyjątkowego wykonania utworu „All Within My Hands”.

Metallica, Foo Fighters i inni zagrają dla Chrisa Cornella

Metallica wystąpiła 3 listopada w San Francisco, gdzie dała specjalny koncert akustyczny, z którego dochód zostanie przekazany na charytatywną organizację All Within My Hands, powołaną przez sam zespół. Fani mieli wyjątkową okazję usłyszeć akustyczne wersje wielu utworów Metalliki jak i przeróbki piosenek Deep Purple, Nazareth, Blue Oyster Cult i innych.

Poniżej możecie obejrzeć wykonanie utworu „All Within My Hands”.

Utwór „All Within My Hands” wcześniej był wykonany przez Metallicę zaledwie dwukrotnie na żywo – także podczas akustycznych koncertów w 2007 roku, w ramach festiwalu Bridge School Benefit organizowanego przez Neila Younga. Fani mieli wtedy okazję usłyszeć również nie tylko niezwykłe, akustyczne przeróbki znanych utworów, ale też utwory, których grupa zwykle nie wykonuje na swoich koncertach oraz liczne przeróbki.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także