Michael Jackson śpiewa metal, a gwiazdy pop brzmią jak Korn [WIDEO]

/ 17 stycznia, 2018

Anthony Vincent znany jest z przeróbek znanych utworów na styl innych wykonawców. Tym razem wraz z gitarzystą Jaredem Dinesem przygotował dwa kolejne tematyczne filmy.

Glaca i muzyk Tool we wspólnym utworze

W pierwszym z nich możemy usłyszeć, jak gwiazdy pop zabrzmiałyby, gdyby grały jak Korn. Anthony i Denis wzięli na warsztat między innymi twórczość Hanson, Avril Lavigne i Bee Gees. Oto efekt ich pracy.

Drugi film natomiast pokazuje, jak brzmiałyby utwory Michaela Jacksona wykonane w metalowym stylu. Posłuchajcie przebojów takich, jak „Bille Jean”, „Bad” czy „Smooth Criminal” zagranych z metalowym impetem. Który z nich brzmi najbardziej przekonująco?

Korn myśli o nowej płycie

Gitarzysta Korn, Brian „Head” Welch, wyjawił, że grupa myśli już o następcy wydanego w 2016 roku albumu „The Serenity of Suffering”.

Rozmawialiśmy już o nowej płycie – wydaje mi się, że to będzie coś w rodzaju połączenia dwóch ostatnich płyt [„The Paradigm Shift” z 2013 oraz „The Serenity of Suffering” z 2016 roku – przyp. mg]. Będziemy oczywiście próbować nowych rzeczy, ale na pewno skupimy się ponownie na gitarach.

Muzyk postanowił zdradzić również nieco szczegółów dotyczących samego procesu powstawania nowych wydawnictw:

Ja i Munky spędzamy z zespołem najwięcej czasu. Jonathan zapowiedział natomiast, że poświęci tym razem więcej czasu na udział w procesie twórczym. Podczas prac nad dwoma ostatnimi płytami, które nagraliśmy po moim powrocie, on w studiu pojawiał się jako ostatni. Kiedy już wszystko było właściwie gotowe. Coś na zasadzie: „Dajcie mi te utwory jak będą gotowe, napiszę do nich teksty”. Tym razem będzie uczestniczył w procesie tworzenia muzyki.

Brian „Head” Welch przyznał, że w tych okolicznościach na pewno powstanie bardzo dobra płyta:

Uważam, że stworzymy naprawdę dobry album. Możliwe, że lepszy niż poprzednie, ponieważ to dobrze, gdy wszyscy są zaangażowani w proces tworzenia.

Na razie nie wiadomo, kiedy Korn wejdzie do studia nagraniowego, żeby zarejestrować nowe wydawnictwo.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także