Nikki Sixx (ex-Mötley Crüe) przeszedł operację

/ 17 kwietnia, 2017

Mimo rozwiązania składu Mötley Crüe, Nikki Sixx zajęty jest działalnością w zespole Sixx:A.M., który tworzy razem z DJ Ashbą oraz Jamesem Michaelem, i z którym w zeszłym roku wydał dwie płyty: „Prayers for the Damned, Vol. 1” i „Vol. 2”. Artysta musiał jednak pójść na przymusowe zwolnienie lekarskie po operacji biodra.

Gene Simmons (Kiss): Muzykę zabijają ludzie, którzy ją kochają

W prowadzonym przez siebie podcaście „Sixx Sense” Nikki podzielił się ostatnio z fanami postępami nad rekonwalescencją i jest pełen optymizmu. Okazało się, że kości biodra były całkowicie zniszczone i lekarze musieli je wymienić. Jednak już następnego dnia po operacji Nikki był w stanie sam chodzić po szpitalu, laską podpierając się tylko podczas wchodzenia po schodach. Wkrótce potem basista został wypisany i udał się do domu, gdzie kontynuuje rekonwalescencję.

Nikki Sixx nie może wyjść z podziwu dla współczesnej medycyny, mówiąc że jest „niesamowita”.

Jeśli kogoś czeka podoba operacja, niech się nie waha, bo to prawdopodobnie najlepsza rzecz, jaką możecie sobie zafundować. Czuję się dziś znacznie lepiej niż przed operacją

– mówił Nikki Sixx kilka dni po opuszczeniu szpitalnego łóżka.

Nikki Sixx ma aktualnie dużo planów, a jednym z nich jest ukończenie spektaklu teatralnego na podstawie jego autobiografii „The Heroin Diaries”. Na początku kwietnia 2017 roku Nikki zdradził, że prace nad sztuką są na ukończeniu.

Koniec długiego, produktywnego tygodnia pracy nad sztuką „The Heroin Diaries”. W końcu mogę zagłębić się w szczegóły i dyskusje nad scenografią i muzyką do spektaklu. Do muzyki dodajemy teraz dialogi. Większość piosenek jest już napisana, ale może dopiszę jeszcze jedną. Po operacji odbędą się castingi.

W pracy nad sztuką pomagają basiście koledzy z zespołu Sixx:A.M. Autobiografia „The Heroin Diaries: A Year in the Life of a Shattered Rock Star” ukazała się w 2007 roku. Towarzyszyła jej płyta „The Heroin Diaries Soundtrack”, która dała początek Sixx:A.M. Nad przeniesieniem książki na scenę lub na ekran Nikki zastanawiał się już od 2012 roku.

Oficjalna data premiery sztuki nie jest jeszcze znana.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także