Nocny Kochanek udostępnił w całości nowe DVD [WIDEO]

/ 1 października, 2018

28 września 2018 roku ukazało się koncertowe wydawnictwo Nocnego Kochanka „Noc z Kochankiem – Lajw na Żywo”. Płytę można kupić na DVD/CD w sklepach, lub po prostu obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube zespołu.

Nocny Kochanek gra metal? Wokalista tłumaczy

Tak o tym koncercie i o wydawnictwie wypowiadał się w „Teraz RockuKrzysiek Sokołowski, wokalista Nocnego Kochanka:

Nagrywając to DVD postanowiliśmy oddać klimat tego, co działo się także pod sceną, by fani mogli poczuć się, jakby znów byli na koncercie. I zobaczyć siebie. Misiek Ślusarski nagrywający ten materiał też ma takie podejście do filmowania, więc dogadaliśmy się momentalnie. Zależało nam także, by publika była słyszalna nie tylko na zasadzie wiwatów, które otwierają i zamykają całość. Śpiewający fani odgrywają na naszych koncertach bardzo ważną rolę. To właśnie im dedykujemy tę płytę.

Cały wywiad z Krzyśkiem Sokołowskim możecie przeczytać w październikowym „Teraz Rocku”, który dostępny jest w kioskach, naszym sklepie i w formie elektronicznej, a koncert „Noc z Kochankiem – Lajw na Żywo”, zarejestrowany 3 lutego 2018 roku w warszawskim klubie Progresja możecie obejrzeć poniżej.

Album „Zdrajcy metalu”, wydany w 2017 roku dotarł do 2. miejsca notowania OLiS i sprzedał się w nakładzie przekraczającym 15 tysięcy egzemplarzy, pokrywając się złotem. Nocny Kochanek aktualnie pracuje nad trzecim wydawnictwem studyjnym, którego premiera planowana jest na początek 2019 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także