Nocny Kochanek zapowiada koncertowe wydawnictwo

/ 14 sierpnia, 2018

Zarejestrowany podczas koncertu w stołecznym klubie Progresja Music Zone materiał w końcu trafi na dwupłytowe wydawnictwo zatytułowane „Noc z Kochankiem”. W skład albumu wchodziła będzie płyta CD z zapisem audio oraz płyta DVD z warszawskim koncertem. 22 sierpnia wydawnictwo trafi do przedsprzedaży.

Nocny Kochanek gra Tenacious D

Okładkę, którą zaprezentował na swoim Facebooku zespół Nocny Kochanek, przygotowali Robert Adler oraz Dean Luckyman. Ich dzieło można podziwiać poniżej:

Studyjną dyskografię Nocnego Kochanka zamyka opublikowany w 2017 roku album „Zdrajcy Metalu”.

Rekord na Pol’and’Rock Festival

Niedawno zakończył się Pol'and'Rock, największy niebiletowany festiwal w Europie. Na scenie zaprezentowały się dziesiątki zagranicznych i polskich wykonawców, a wśród nich znaleźli się między innymi: Judas PriestArch EnemyGoo Goo DollsIn FlamesGojiraSoulflyLao CheNocny Kochanek czy Hunter.

Wśród wymienionych znalazł się wykonawca, który pobił rekord frekwencji imprezy, a jest nim… Nocny Kochanek. Zespół, który jeszcze w ubiegłym roku o występ na Przystanku Woodstock musiał bić się w eliminacjach, stał się najjaśniejszą gwiazdą kostrzyńskiej imprezy.

Grupa pochwaliła się swoim osiągnięciem na Facebooku:

mg | fot. Michał Szwerc

KOMENTARZE

Przeczytaj także