Organizatorzy Cieszanów Rock Festiwal wydali oświadczenie odnośnie imprezy [NOWA DATA]

/ 5 maja, 2020

Organizatorzy Cieszanów Rock Festiwal wydali oświadczenie odnośnie tegorocznej edycji imprezy, która miała odbyć się w sierpniu. Festiwal nie odbędzie się w tradycyjnej formie, ale organizatorzy mają inną propozycję:

Cieszanów Rock Festiwal 2020 przechodzi do sieci! Chcemy zorganizować dla Was internetowy Przegląd Zespołów, koncerty online z tegorocznego lineupu, live chaty z artystami i ponadwymiarową imprezę na grupie Pole namiotowe CRF. W tym roku, jeszcze mocniej niż zazwyczaj, potrzebujemy Waszego supportu. Załóżmy festiwalowe koszulki, rozbijmy namioty w ogródkach i pokażmy internetom siłę #cieszanuje!

Organizatorzy jednocześnie zapowiedzieli przyszłoroczną edycję festiwalu, która odbędzie się w dniach 19-21 sierpnia 2021:

Pracujemy nad przełożeniem tegorocznego programu na 12. edycję, kontynuujemy prace projektowe nad nowymi strefami aktywności tj. Scena Otwarta CRF i Silent Rock, wraz z Fundacją Kultury Bez Barier działamy na rzecz dostępności festiwalu dla osób z niepełnosprawnościami.

%%REKLAMA%%

Pełne oświadczenie wraz z informacją dla tych, którzy zakupili już bilety, znajdziecie poniżej.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także