Paramore koweruje Drake'a [WIDEO]

/ 20 czerwca, 2017

Paramore wystąpił w studiu radia BBC, gdzie w programie Live Lounge zagrał kilka piosenek. Jedną z nich była „PassionfruitDrake’a.

Kochaj albo rzuć: Guns N' Roses

Passionfruit” to jeden z ostatnich przebojów Drake’a, wydany w marcu tego roku, znalazł się na wypuszczonej w sieci płycie „More Life”, która spotkała się z dobrymi opiniami wśród recenzentów. Poniżej możecie wysłuchać wersji Paramore.

Paramore – „Passionfruit”

Wśród innych piosenek wykonanych w studiu BBC przez Paramore znalazła się „Hard Times”, pochodząca z wydanej w tym roku płyty „After Laughter”.

Paramore – „Hard Times”

Ostatnio w programie „Behind The Brand” wokalistka Paramore, Hayley Williams, zdradziła, że rozważała opuszczenie grupy ze względu na kryzys twórczy. Powiedziała między innymi:

Muzyka była jedyną rzeczą, która była naprawdę moja. Czułam, że może powinnam zakończyć działalność muzyczną i poszukać innych wyzwań, w których mogę być dobra. Założenie rodziny, farbowanie włosów innym… cokolwiek by to było.

Mój ojciec mawiał: „Jeśli nie jesteś szczęśliwa w tym co robisz, porzuć to”. A ja byłam nieszczęśliwa, jednak nie porzuciłam muzyki i ostatecznie jestem bardzo zadowolona, że tego nie zrobiłam.

W tym samym wywiadzie mówiła też o nowym albumie Paramore:

Nigdy wcześniej nie zmagałam się z uczuciem niepokoju, aż do czasu tych ostatnich dwóch lat. Myślałam: „A co jeśli nasz czwarty album jest tym ostatnim?”. Był nawet taki moment, w którym myślałam, że naprawdę jest to nasz ostatni album, ponieważ nie starałam się tworzyć dalej i to było do bani!

Paramore powstał w stanie Tennessee w 2004 roku. Od początku śpiewa w nim Hayley Williams. Skład pozostałych muzyków ulegał zmianie. W 2015 roku z grupą pożegnał się basista Jeremy Davis, a w tym roku do składu powrócił perkusista Zac Farro, który grał w grupie w latach 2004-2010.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także