Paul McCartney zagrał nowy utwór. Płyta w drodze?

/ 14 czerwca, 2018

Paul McCartney kilka dni temu wystąpił w niewielkim klubie w Liverpoolu. Występ nie był wcześniej reklamowany, dlatego znajdujący się akurat w pubie Philharmonic ludzie musieli się zdziwić, gdy nagle eksbeatles zaczął przygrywać na gitarze i śpiewać. Podczas tego występu zaprezentował zupełnie nową kompozycję.

Black Stone Cherry za kilka dni w Polsce

– To jeszcze nie zostało opublikowane. Pierwszy raz gramy ten utwór publicznie – powiedział McCartney i zaraz rozbrzmiały pierwsze dźwięki „Come Home To You”:

Nieoficjalne źródła sugerują, że McCartney nagrał już nowy album i może on zostać opublikowany, oczywiście bez zapowiedzi, w najbliższym czasie. Da się nawet przeczytać, że kolejne solowe wydawnictwo legendarnego artysty ujrzy światło dzienne już jutro, 15 czerwca. Nie ma oczywiście na to żadnych dowodów.

Warto przypomnieć, że Paul McCartney już w styczniu mówił, że nowy album jest na ukończeniu i zostanie opublikowany w tym roku:

Robię nową płytę, co sprawia mi wielką frajdę. Jestem w środku całego procesu. Pracuję z producentem, z którym pracowałem dwa lata temu nad muzyką do filmu animowanego. Pracował z Beckiem i zdobył za to nagrodę za Album Roku. Potem pracował z Adele i zdobył nagrody za Piosenkę Roku, Album Roku i oczywiście Producenta Roku.

Przypomnimy, że dyskografię muzyka zamyka opublikowany w 2013 roku album „New”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także