Październikowy „Teraz Rock”: Kreator, David Gilmour, Helloween, Marc Bolan i inni

/ 27 września, 2017

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

10-stronicową wkładkę poświęciliśmy niemieckiej formacji Kreator, a skupiliśmy się na niezwykle interesującej historii zespołu, a także na jej wydawnictwach, których listę zamyka album „Gods Of Violence” z 2017 roku.

W nowym numerze postawiliśmy przede wszystkim na wywiady, a na nasze pytania odpowiedzieli czołowi przedstawiciele światowej sceny rocka – wykonawcy reprezentujący takie formacje jak Prophets Of RageBlack Country CommunionOMDArch Enemy czy w końcu Helloween. Nie zapomnieliśmy również o naszym podwórku, z którego zaprosiliśmy na rozmowy reprezentantów Strachów Na LachyLunatic Soul, Closterkeller czy Corruption.

Wśród nowych artykułów, zdominowanych przez nasze stałe rubryki, ciekawie prezentują się te poświęcone Davidowi Gilmourowi (bohaterowi okładki), Marcowi BolanowiMichałowi Miegoniowi czy Januszowi Panasewiczowi. Na koniec warto wspomnieć o relacjach z koncertów, wśród których dominują festiwale – CieszanówKraków LiveProg In Park czy w końcu Ino-Rock. Ponadto mieliśmy swojego przedstawiciela na występie Mike + The Mechanics.

To i znacznie więcej, jak chociażby recenzje najważniejszych rockowych wydawnictw, znajdziecie w najnowszym numerze naszego miesięcznika, który od dziś dostępny jest w sprzedaży. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także