„Pet Sematary”. Zobacz pierwsze zdjęcia z remake'u horroru Kinga

/ 5 października, 2018

Jedna z najsłynniejszych książek Stephena Kinga, jaką jest „Pet Sematary” (w polskim tłumaczeniu „Smętarz dla zwierzaków” lub „Cmętarz zwieżąt”) z 1983 roku doczekała się już ekranizacji w 1989 roku (tytułową piosenkę skomponował zespół Ramones), a także sequela kilka lat później. Już wkrótce powróci w nowej odsłonie, a my poznaliśmy pierwsze zdjęcia z planu.

Za nową wersję odpowiedzialni są Kevin Kolsch i Dennis Widmyer, którzy zajęli się reżyserią, oraz Jeff Buhler i David Kajganich odpowiedzialni za scenariusz.

Widmyer mówi, że w filmie będą chcieli się skupić na cierpieniu po śmierci ukochanej osoby, które z kolei doprowadzi do ciągu nieoczekiwanych wydarzeń.

W rolach głównych zobaczymy Jasona Clarke’a jako Louisa Creeda, Amy Seimetz jako jego żonę Rachel i Johna Lithgowa jako sąsiada Juda Crandalla. Film ma trafić na ekrany 5 kwietnia 2019 roku.

Poniżej możecie zapoznać się z pierwszymi zdjęciami.

Równolegle trwają prace nad ekranizacją innych książek Kinga. We wrześniu 2019 roku ma ukazać się druga część „To”, natomiast William Brent Bell podjął się ekranizacji powieści „Buick 8” z 2002 roku, która do tej pory nie miała swojej adaptacji filmowej.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także