Piotr Rogucki (Coma) wystąpił w teledysku Darii Zawiałow [WIDEO]

/ 14 października, 2017

Utwór „Na skróty” to jedna z dwóch nowych piosenek dołączona do właśnie wydanej specjalnej edycji albumu „A kysz!Darii Zawiałow. Album pierwotnie wydany został w marcu tego roku i dotarł do 7. miejsca notowania OLiS.

Moonspell zaprezentował nowy utwór

Wśród bonusów na specjalnej edycji „A kysz!” znajdziemy drugi nowy utwór, „Od tygodnia na Saskiej”, a także nagrania koncertowe oraz remiksy.

Utwór „Na skróty” doczekał się teledysku z udziałem lidera Comy, Piotra Roguckiego. Wciela się on w nim w torturowaną i więzioną przez Darię postać.

Daria Zawiałow – „Na skróty”

Coma powraca z nowym albumem

Nowy album studyjny zespołu Coma nazywa się „Metal Ballads vol. 1” i ukaże się już 20 października 2017 roku, zaledwie rok po eksperymentalnym „2005 YU55”. O nowej płycie twórcy mówią:

Najnowszy album zespołu COMA „Metal Ballads vol.1” ukaże się rok po eksperymentalnym i przełomowym w estetyce „2005 YU55” i będzie zawierał jedenaście piosenek utrzymanych w charakterze publicystyczno-erotycznym, z niewątpliwie mocnym, rockowym sznytem. Producent albumu Paweł Cieślak z Łódzkiego podwórka, na którym od lat tworzy COMA dokonał wyrazistej dekonstrukcji w warstwie brzmieniowej kapeli. Będzie to pierwszy album od lat, na którego jakość zespół pracował wraz z producentem.

Na albumie znajdą się następujące utwory:

 1. Uspokój się
 2. Lajki
 3. Widzę do tyłu
 4. Za słaby
 5. Odwołane
 6. Snajper
 7. Odniebienie
 8. Cukiernicy
 9. Konfetti
 10. Za chwilę przestaniemy świecić
 11. Proste decyzje

W listopadowym numerze „Teraz Rocka”, który ukaże się już 25 października, zespołowi Coma poświęcimy wkładkę!

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także