Powracają! Robert Fripp i Toyah w coverze Billy’ego Idola. Będzie kolejny przebój? [WIDEO]

/ 17 stycznia, 2021

Robert Fripp i jego żona Toyah, po sukcesie coveru „Enter Sandman” postanowili pójść za ciosem i pochwalili się kolejnym wideo swojej radosnej twórczości.


Robert Fripp i jego żona tworzą zabawne przeróbki wielkich rockowych przebojów. Po utworach Black Sabbath, Led Zeppelin i Guns N’ Roses niedawno zdecydowali się na przeróbkę „Enter Sandman” z repertuaru Metalliki. Ta spotkała się ze świetnym przyjęciem ze strony fanów i milionami wyświetleń w YouTube.

Postanowili więc pójść za ciosem i tym razem sięgnęli po utwór Billy’ego Idola „Rebel Yell”. Tym razem Toyah postawiła na strój… cheerleaderki! Z ich zabawną interpretacją wspomnianej piosenki możecie zapoznać się poniżej:

Robert Fripp ma duże poczucie humoru, o czym niedawno opowiedział Jakko Jakszyk w wywiadzie dla „Teraz Rocka”.

Jakszyk mówi:

Niemal w każdym wywiadzie, jakiego udzielam, pada pytanie o niego. „Robert jest niesamowicie trudnym człowiekiem. Czy trudno jest z nim pracować? Czy jest konfliktowy?”. Przed niedawną trasą King Crimson pytał mnie o to dziennikarz magazynu „Classic Rock”. Odparłem: „Cóż, w kontaktach ze mną nie jest, wręcz przeciwnie! Jest świetny!”. Wywiad ukazał się tydzień przed tym, jak rozpoczęliśmy przygotowania do koncertów. Podczas pierwszej próby Robert powiedział: „Właśnie przeczytałem wywiad z tobą”. Ja na to: „Doprawdy?”. A on: „Czy mógłbyś przestać być taki miły, gdy wypowiadasz się na mój temat? Psujesz mi reputację!”. Dlatego proszę to wydrukować: Robert Fripp jest okropny!

Cały wywiad z Jakko Jakszykiem znajdziecie w listopadowym numerze „Teraz Rocka”, który dostępny jest w sprzedaży.

LISTOPADOWY „TERAZ ROCK” [KUP TERAZ]

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 001_okl-mala-1166x1536.jpg
KOMENTARZE

Przeczytaj także