Robert Fripp i jego żona zagrali utwór Metalliki. Wzrok internautów przykuło jednak wideo…

/ 12 stycznia, 2021

Toyah i Robert Frippowie ponownie postanowili przygotować humorystyczne wideo. Tym razem pokusili się o wykonanie „Enter Sandman” z repertuaru Metalliki.


Robert Fripp i jego żona tworzą zabawne przeróbki wielkich rockowych przebojów. Po utworach Black Sabbath, Led Zeppelin i Guns N’ Roses przyszedł czas na przeróbkę „Enter Sandman” z repertuaru Metalliki.

Nagranie pojawiło się w sieci i szybko stało się kolejnym internetowym przebojem. Tym razem jednak, poza wartością muzyczną, wiele osób zwróciło uwagę na strój, w którym wystąpiła Toyah Fripp.

Komentarzy dotyczących tego aspektu nagrania nie brakowało, choć były one raczej z pozytywnym tonie. Wydaje się, że mająca do siebie spory dystans Toyah nie wybrała ubioru przypadkowo… No ale nie ma co gadać, słuchajmy!

Robert Fripp ma duże poczucie humoru, o czym niedawno opowiedział Jakko Jakszyk w wywiadzie dla „Teraz Rocka”.

Jakszyk mówi:

Niemal w każdym wywiadzie, jakiego udzielam, pada pytanie o niego. „Robert jest niesamowicie trudnym człowiekiem. Czy trudno jest z nim pracować? Czy jest konfliktowy?”. Przed niedawną trasą King Crimson pytał mnie o to dziennikarz magazynu „Classic Rock”. Odparłem: „Cóż, w kontaktach ze mną nie jest, wręcz przeciwnie! Jest świetny!”. Wywiad ukazał się tydzień przed tym, jak rozpoczęliśmy przygotowania do koncertów. Podczas pierwszej próby Robert powiedział: „Właśnie przeczytałem wywiad z tobą”. Ja na to: „Doprawdy?”. A on: „Czy mógłbyś przestać być taki miły, gdy wypowiadasz się na mój temat? Psujesz mi reputację!”. Dlatego proszę to wydrukować: Robert Fripp jest okropny!

Cały wywiad z Jakko Jakszykiem znajdziecie w listopadowym numerze „Teraz Rocka”, który dostępny jest w sprzedaży.

LISTOPADOWY „TERAZ ROCK” [KUP TERAZ]

KOMENTARZE

Przeczytaj także