Przystanek Woodstock 2017. The Qemists i Nothing But Thieves w składzie

/ 31 stycznia, 2017

Przystanek Woodstock 2017 przyniesie nam występy następujących wykonawców: Amon Amarth, Trivium, Orange GoblinThe Exploited oraz Kyle Gass Band. Właśnie ogłoszono, że do tego grona dołączy dwóch kolejnych zagranicznych wykonawców, a chodzi o formacje The Qemists i Nothing But Thieves. W tym roku największy i najlepszy festiwal w naszym kraju (wg Czytelników „Teraz Rocka”) odbędzie się w dniach od 3 do 5 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Kiedy i gdzie odbędzie się Przystanek Woodstock 2017?

The Qemists – „Run You”:

The Qemists wywodzą się z Brighton w Wielkiej Brytanii. Zaczęli występować w 1990 roku i początkowo inspirowali się gigantami muzyki rockowej, takimi jak m.in. Soundgarten, czy Nirvana. W późnych latach 90. prowadzili „podwójne życie”, za dnia grali muzykę rockową, a w nocy eksperymentowali z tworzeniem dźwięków przy pomocy komputera. Obecnie w skład zespołu wchodzą: Dan Arnold, Liam Black, Bruno Balata, Olivier Simmons oraz Leon Harris. Dotychczas wydali trzy albumy: debiutancki krążek „Join The Q” (2009), rok później „Spirit In The System” oraz najnowsze wydawnictwo „Warrior Sound” z 2016 roku.

Nothing But Thieves – „Trip Switch”:

Zespół Nothing But Thieves powstał jako trio w 2012 roku w Southend-on-the-Sea w Wielkiej Brytanii. Pierwszą epkę „If You Don't Believe It Can't Hurt You” wydali w 2013 roku. Przełom nastąpił dwa lata później – w październiku 2015 roku ukazał się ich debiutancki album zatytułowany „Nothing But Thieves”, inspirowany twórczością Arcade Fire, Kasabian czy Muse. Utwór „Trip Switch” z tego krążka znalazł się na pierwszym miejscu Listy Alternatywnych Piosenek magazynu Billboard.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także