Przystanek Woodstock 2017. Z eliminacji na festiwal

/ 10 kwietnia, 2017

Do składy tegorocznego Przystanku Woodstock dołączyły właśnie cztery zespoły, które zwycięsko wyszły z przeprowadzonych w czeskiej Pradze eliminacji. Do udziału w rywalizacji zgłosiło się ponad 100 zespołów z Czech, Słowacji i Węgier, natomiast w Kostrzynie nad Odrą zagrają: Projekt Parabelum, Fish Face, Cox&Vox oraz Idio&Idio.

Przystanek Woodstock 2017. Wiemy, kto zamknie festiwal

Drugie zagraniczne eliminacje do Przystanku Woodstock odbyły się w klubie Lucerna Music Bar, który jest kultowym miejscem w czeskiej Pradze. Do występu na scenie i walki o możliwość zagrania przed woodstockową publicznością zaproszonych zostało 9 wykonawców, wyłonionych w trakcie przesłuchań. Byli to: Pearly Seconds, Czech It, Edgar, Projekt Parabelum, Idio & Idio, Fish Face, Cox & Vox, Leander Kills oraz Hanta. W roli gwiazd wieczoru wystąpili: The Snuff z Czech oraz The Unguided ze Szwecji.

Przystanek Woodstock z 23. edycją

Wspomniane cztery zespoły dołączyły tym samym do składu tegorocznego Przystanku Woodstock, jednak nie będą one głównymi gwiazdami imprezy, która odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2017 w Kostrzynie nad Odrą. Gwiazdami, które jak do tej pory ogłosili organizatorzy, są między innymi: Amon Amarth, Trivium, Blues Pills, FrankTurner, Orange Goblin, The Exploited, The Qemists czy Nothing But Thieves.

Jak wynika z informacji przekazywanych przez organizatorów, kolejne tygodnie powinny przynieść następne ogłoszenia wykonawców tegorocznego Przystanku Woodstock. A Wy kogo chcielibyście zobaczyć w Kostrzynie nad Odrą?

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także