Rihanna jest fanką Slipknota? Corey Taylor odpowiada

/ 13 sierpnia, 2019

Wśród fanów zespołu Slipknot są różne osoby. Jedną z nich ponoć jest piosenkarka pop, Rihanna. Podczas wywiadu dla „Vulture” dziennikarz zapytał Coreya Taylora, co o tym myśli.

Corey Taylor o zmianach składu w Slipknot

Corey Taylor odpowiedział:

Słyszałem o tym. To niesamowite. Najzabawniejsze, że to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Coraz więcej osób reprezentujących różne gatunki mówi, że ich zainspirowaliśmy. Wszyscy, od raperów z SoudClouda po artystów country, a nawet Ed Sheeran.

%%REKLAMA%%

Nowy album zespołu Slipknot, „We Are Not Your Kind” ukazał się w miniony piątek. W wywiadzie dla „Teraz Rocka” Corey Taylor wyjawił, jak należy rozumieć znaczenie tytułu:

Można go odczytywać na różne sposoby. Dla mnie jest to odezwa do ludzi – nie tylko tych, którzy słuchają naszej muzyki, ale wszystkich, którzy nie potrafią zdecydować, jaki powinien być ich następny krok, gdzie będą choć przez sekundę czuli się dobrze. Świat, w którym żyjemy jest bardzo zrzędliwy, bardzo podzielony przez politykę i nienawiść, dwubiegunową bigoterię, rasizm, uprzedzenia. Nie potrafiłbym stać z boku i nic nie mówić. Tym tytułem mówimy wszystkim tym, którzy słuchają metalu, rocka i punku: przyjdź do nas, bądź z nami, a my będziemy z tobą, razem przeciwstawimy się tym siłom, które chcą nas podzielić i sprawić, żebyśmy czuli się wyobcowani. Powiemy im: nie jesteśmy tacy, jak wy. Nie złamiecie nas, jesteśmy rodziną.

Cały wywiad z Coreyem Taylorem a także relację z koncertu Slipknot na Mystic Festival znajdziecie w sierpniowym numerze „Teraz Rocka”, który dostępny jest w kioskach i naszym sklepie.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także