Ritchie Blackmore's Rainbow udostępnia premierowy utwór [AUDIO]

/ 12 marca, 2018

Ritchie Blackmore w 2016 roku reaktywował formację Rainbow w zupełnie zmienionym składzie i pod nową nazwą – Ritchie Blackmore's Rainbow. W końcu otrzymaliśmy od nich pierwszy, w całości premierowy, utwór. 

Smashing Pumpkins wydadzą dwie EPki

Kilka miesięcy temu grupa udostępniła pierwsze studyjne utwory od czasu wydania ostatniego studyjnego albumu zespołu „Stranger In Us All”, jednakże nie były to nagrania całkowicie premierowe. Teraz to się zmieniło, ponieważ w siei pojawiła się kompozycja zatytułowana „Waiting for a Sign”, z która możecie zapoznać się poniżej:

Przypomnijmy, w nowym wcieleniu formacji Rainbow, obok Ritchiego Blackmore'a, znaleźli się: wokalista Ronnie Romero, perkusista David Keith (Blackmore's Night), basista Bob Nouveau, klawiszowiec Jens Johanssen (Stratovarius) oraz wokalistki wspierające – Candice Night i Lady Lynn.

Nie tak dawno gitarzysta w jednym z wywiadów przyznał:

Gra z nieznajomymi muzykami jest czymś o wiele bardziej inspirującym niż gra ze znanymi wykonawcami. To świetna zabawa grać z tym zespołem. Chłopaki są coraz bardziej pewni siebie. Ronnie Romero to fantastyczny wokalista. Z drugiej strony cieszę się, że gram dla fanów, którzy dorastali przy moich starszych dokonaniach. Koncerty w bardzo dużych halach i arenach są prawie, albo całkowicie wyprzedane.

6 kwietnia swoją premierę będzie miał koncertowe wydawnictwo (2CD+DVD) zatytułowane „Memories in Rock II”, na którym znajdzie się materiał zarejestrowany podczas ubiegłorocznych koncertów grupy w Wielkiej Brytanii – w repertuarze znalazły się zarówno kompozycje Rainbow, jak i Deep Purple, oraz – wspomniana wcześniej – kompozycja „Waiting for a Sign”. Natomiast na dysku DVD znajdzie się ponad 80 minut wywiadów, ujęcia zza kulis czy teledysk do utworu „I Surrender”. 

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także