Rob Zombie zaprezentował zapowiedź nowego horroru [WIDEO]

/ 10 czerwca, 2019

Film „Bękarty diabła” był drugim w reżyserskim dorobku Roba Zombie, a jednocześnie był spin-offem jego debiutanckiego „Domu 1000 trupów”. Już kilkanaście miesięcy temu pojawiły się informacje, że Rob Zombie wróci do tego cyklu i przygotuje kontynuację „Bękartów diabła”

W ostatnim czasie pojawiało się coraz więcej szczegółów dotyczących zatytułowanego „3 From Hell” filmu, aż w końcu Rob Zombie zaprezentował jego pierwszy teaser. Czy zachował klimat poprzednich części? Sprawdźcie sami:

We „3 From Hell” zagrają Bill Moseley, Sid Haig, Sheri Moon Zombie czy Danny Trejo. Produkcja trafi do kin jeszcze w tym roku.

%%REKLAMA%%

Rob Zombie planował nagranie tego filmu już od dłuższego czasu, ale pojawiły się pewne komplikacje, o czym wspominał już w 2014 roku:

Zawsze wiedziałem, że chcę zrobić jeszcze jeden film w tym cyklu, ponieważ uwielbiam tamte postaci, a dodatkowo mam świetną historię na trzecią część – to będzie trzymało się kupy. Problem polega na tym, że nie mam praw do tych postaci, należą one do Lionsgate, a oni nie mają w planie niczego robić. Nie chodzi więc o to, że ja nie chcę tego nagrać. Chodzi o to, że nie jestem w stanie.

Filmografię Roba Zombie zamyka opublikowany w 2016 roku film „31”. Poza tym ma on na koncie dwie części „Helloween” oraz  film „The Lords of Salem”. Wszystkie produkcje to horrory, najczęściej bardzo krwawe, oparte na prostych, niekiedy niezwykle przerysowanych historiach i postaciach. Dla wielu są to filmy trudne do obejrzenia, ale w światku fanów kina gore cieszą się sporą popularnością i uznaniem. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także