„Rocketman” odniósł sukces. Czy pokona „Bohemian Rhapsody”?

/ 10 czerwca, 2019

Film „Rocketman”, będący biografią Eltona Johna, zarobił na całym świecie już ponad 100 milionów dolarów, z czego połowa to zarobki w USA, co oznacza, że zaledwie po tygodniu od premiery trafił do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych muzycznych biografii. Aktualnie znajduje się na miejscu dziewiątym, ale film wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem i podbija kolejne kraje, więc ma dużą szansę przeskoczyć jeszcze wyżej. Czy uda mu się pokonać „Bohemian Rhapsody”? Nie będzie to łatwe, bo filmowa biografia Queen znajduje się na szczycie z zarobkiem ponad 900 milionów dolarów na całym świecie.

Zobacz dwa fragmenty filmu „Rocketman”

Film „Rocketman” od 7 czerwca jest do obejrzenia w polskich kinach.

Rocketman” jest biografią Eltona Johna, skupiającą się na jego drodze ku sławie. Reżyserem „Rocketmana” jest Dexter Fletcher, który objął reżyserię „Bohemian Rhapsody” po tym, jak z planu zwolniony został Bryan Singer. Autorem scenariusza jest natomiast Lee Hall, a produkcją zajmują się: Matthew Vaughn, David Furnish oraz sam John. W rolę Eltona wcielił się Taron Egerton.

%%REKLAMA%%

Tymczasem w czerwcowym numerze „Teraz Rocka”, który jest w sprzedaży, znajdziecie obszerną relację z pożegnalnego koncertu Eltona Johna w krakowskiej Tauron Arenie.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także